Torebki stojące

Torebki stojące – opakowania na miarę XXI wieku

 

Jak połączyć pojemność plastikowej butelki z lekkością i funkcjonalnością saszetki? W branży opakowań istnieje rozwiązanie, które doskonale łączy ich zalety – są to torebki stojące.

 

Torebki stojące to po prostu saszetki wyposażone w szerokie dno, dzięki któremu możliwe jest stabilne ustawienie opakowania w pozycji pionowej. Rozwiązanie to jest niezwykle wygodne z punktu widzenia konsumentów – tego typu opakowanie zajmuje niewiele miejsca, jego przechowywanie nie stwarza najmniejszego problemu, a przy tym jest lekkie i funkcjonalne. Kiedy torebka tego typu wyposażona jest dodatkowo w praktyczną formę zamknięcia – np. w strunę lub zakrętkę – dodatkową zaletą staje się możliwość zachowania świeżości produktu na dłużej oraz skuteczne zabezpieczenie przed jego rozlaniem czy też rozsypaniem.

 

Zastosowanie torebek stojących w rożnych branżach

 

Funkcjonalność i niewysoki koszt produkcji torebek stojących sprawiły, że producenci z wielu różnych branż zainteresowali się tą formą opakowań. Można się z nimi spotkać w branży kosmetycznej (dostaniemy w nich np. mydła w płynie), chemicznej (przykładem mogą być płyny do płukania, wybielacze) oraz – a może przede wszystkim -  spożywczej, w której wzrost zainteresowania torebkami stojącymi wydaje się najszybszy (pakuje się w nie między innymi przyprawy, sosy, dania instant, słodycze, przeciery owocowe i musy oraz wiele innych produktów). Ich zastosowanie stale się poszerza, a korzystają z tego obie strony – zarówno producenci, jak i konsumenci.

Nasi KLIENCI