Saszetkarki

Saszetkarki – niezastąpione maszyny pakujące

 

Pakowanie w saszetki, możliwe dzięki nowoczesnym saszetkarkom, to metoda wykorzystywana przez producentów działających w różnych branżach. Wystarczy zastanowić się chwilę, aby zdać sobie sprawę z tego, jak wiele rodzajów produktów można w nie zapakować.

 

W saszetkach znajdziemy między innymi wyroby spożywcze, takie jak przyprawy, dania w proszku, dodatki do ciast, cukier, kawę czy herbatę. Wykorzystuje je także branża chemiczna, umieszczając w nich mydła w płynie, odkamieniacze, wybielacze, płyny do prania. Nie może bez nich istnieć również branża kosmetyczna, która bardzo często używa saszetek w celach promocyjnych – umieszczając w nich próbki kremów, past do zębów, szamponów czy odżywek. Jak widać saszetkarkom nie brakuje pracy, a działanie wielu firm produkujących najróżniejsze wyroby byłoby bez nich wręcz niemożliwe.

 

Saszetka niejedno ma oblicze – czyli o możliwościach, które dają saszetkarki

 

Saszetki mogą mieć różne kształty i wymiary. Mogą być produkowane z różnych surowców (folia, papier, plastik). Mogą być zgrzewane jednostronnie lub dwustronnie. Mogą być wyposażone w różne formy zamknięcia (np. w zipy, które umożliwiają wielokrotne otwieranie i zamykanie oraz pomagają dłużej zachować świeżość produktu). Mogą mieć szersze dno, by pomieścić większą ilość produktu, lub być całkiem płaskie, by ograniczyć ilość zajmowanej przestrzeni. Lista możliwości, które oferują saszetkarki, jest bardzo długa. Dlatego maszyny pakujące tego rodzaju cieszą się ogromną popularnością, która wciąż rośnie w miarę jak pojawiają się dla nich kolejne zastosowania.

Nasi KLIENCI